Konkurs „Twoja przyszłość w biznesie” rozstrzygnięty

 

Znamy już Laureatkę II edycji konkursu „Twoja przyszłość w biznesie”. Zwyciężyła Olga Banasik i jej prospołeczny pomysł na biznes. Nagroda w wysokości 25 000 zł ufundowana przez Bank BPH, Mecenasa Konkursu pomoże w otwarciu żłobka dla dzieci upośledzonych umysłowo w stopniu lekkim, głębokim i znacznym oraz dla zarażonych wirusem HIV w Kielcach.

Na konkurs nadesłano blisko 100 biznesplanów. Jury konkursu zwracało uwagę przede wszystkim na innowacyjność projektu i jego szansę powodzenia na trudnym rynku. Żłobek dla dzieci upośledzonych i zarażonych wirusem HIV będzie pierwszą tego typu inicjatywą w Kielcach, która – jak dowiedzieliśmy się od Laureatki konkursu podczas uroczystej Gali – już na wczesnym etapie realizacji spotkała się z ogromnym zainteresowaniem lokalnej społeczności.

 

Żłobek „Kryształki”, którego otwarcie zaplanowane jest na wrzesień będzie oferował profesjonalną opiekę nad dziećmi, dla których zabawa będzie nauką natomiast ćwiczenia ruchowe terapią. Wykwalifikowany personel żłobka będzie również oferował specjalistyczne szkolenia dla rodziców z zakresu terapii, pracy i życia codziennego z niepełnosprawnymi dziećmi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.