Dni Kobiety w Świecie Finansów

Rozpoczynamy akcję Dni Kobiety w Świecie Finansów mającą  na celu wspieranie przedsiębiorczości wśród kobiet! To kolejna inicjatywa zorganizowana w ramach kampanii „Kobieta w świecie finansów” z myślą o Polkach, które chcą rozwijać w sobie postawę przedsiębiorczą i poczuć się pewnie w świecie finansów.

W dniach 26-28 października (środa–piątek) w nowej placówce Banku BPH,  przy al. Jana Pawła II 35 w Warszawie do dyspozycji kobiet będą ekspertki kampanii „Kobieta w świecie finansów”, z którymi będzie można się spotkać i skonsultować sprawy z dziedziny finansów i przedsiębiorczości.

Dr Ewa Lisowska z SGH będzie rozmawiała z kobietami o tym, jak osiągnąć sukces w biznesie i jak przezwyciężyć tzw. szklany sufit. Malwina Faliszewska z Banku BPH udzieli wskazówek jak rozmawiać z dziećmi o finansach, a Małgorzata Romaniuk, Dyrektor Zarządzający Obszarem Operacji Ryzyka Hipotecznego, pomoże kobietom rozwinąć umiejętności negocjacyjne, również w kontekście ewentualnych rozmów z wierzycielem.

Daty i godziny eksperckich dyżurów:

Małgorzata Romaniuk – 26 października (środa) godz. 12:00 – 14:00 

Malwina Faliszewska – 27 października (czwartek) godz. 10:00 – 12:00

dr Ewa Lisowska – 28 paźdzeirnika (piątek) 16:00 – 18:00 

Jeśli jesteś zainteresowana spotkaniem i  indywidualną konsultacją umów się telefonicznie, dzwoniąc pod nr 665 980 191 lub napisz urszula.maciejewska@ge.com.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.