O nas

Myślisz o założeniu własnej firmy? Jesteś kobietą niezależną i przedsiębiorczą? Chciałabyś rozwinąć skrzydła i znaleźć swoje miejsce w świecie finansów i biznesu?

Jeśli tak, to trafiłaś w idealne miejsce – mamy dla Ciebie testy, szkolenia i inspirujące artykuły, które są źródłem pozytywnej motywacji niezbędnej zarówno w kształtowaniu postawy przedsiębiorczej jak i podejmowaniu decyzji o prowadzeniu własnego biznesu. Bank BPH w ramach kampanii Kobieta w świecie finansów, umożliwia Ci nieograniczony i bezpłatny dostęp do fachowej i praktycznej wiedzy o finansach.

 

Prowadząc kampanię Bank BPH wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorczych Polek, które potrzebują fachowej wiedzy o finansach i przedsiębiorczości, aby móc rozwinąć skrzydła, w pełni wykorzystać swój potencjał i prowadząc własną firmę odnosić sukcesy w biznesie.

Poczuj się pewnie w świecie finansów i biznesu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>