Szkolenia internetowe

Ponad połowa Polek twierdzi, że lepiej jest prowadzić własną firmę niż być zatrudnionym na etacie, ale wiele z nich przyznaje, że brakuje im informacji potrzebnych do założenia działalności gospodarczej. Przed Tobą szkolenia internetowe, dzięki którym będziesz miała możliwość zdobycia informacji niezbędnych do założenia i prowadzenia firmy.

W szkoleniu 8 kroków do biznesu przeczytasz o czynnikach, które już na starcie mogą zwiększyć szansę na sukces Twojej firmy. Poznasz podstawy marketingu, aspekty podatkowo-księgowe dotyczące działalności gospodarczej, nauczysz się pisać biznesplan, a przede wszystkim dowiesz się, jak krok po kroku założyć własną firmę.

Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej wiąże się na ogół z koniecznością posiadania mniejszych lub większych środków finansowych. Dzięki szkoleniu Źródła finansowania własnej działalności gospodarczej oraz Dotacje UE na własny biznes dowiesz się, skąd wziąć pieniądze na start i kiedy pomóc Ci mogą Anioły Biznesu.

Szkolenie Produkty bankowe to zbiór informacji na temat podstawowych produktów bankowych, pomocnych w przypadku prowadzenia własnej firmy, ale i nieocenionych w prywatnym życiu. Dowiesz się również co robić w przypadku trudności ze spłatą zobowiązań.

Jeśli już masz pomysł na biznes, wiesz co i z kim chcesz robić, kolejnym krokiem jest przygotowanie biznesplanu, który jest wizytówką Twojego pomysłu. Ze szkolenia Biznesplan dowiesz się, że nie istnieje jeden idealny jego wzorzec, ale obowiązują pewne zasady, którymi należy kierować się przygotowując ten zbiór dokumentów.

Osobom, które już zarządzają małą firmą, wyrażają chęć ciągłego doskonalenia, dokonywania zmian i zdobywania nowej wiedzy dedykujemy szkolenie Zarządzanie małą firmą, które zawiera podstawowe zasady zarządzania firmą, jej finansami i pracownikami.

Szkolenie Negocjacje dedykujemy osobom, które przewidują trudności ze spłatą zaciągniętego zobowiązania i obawiają się kontaktu z wierzycielami. Miej świadomość, że dzięki właściwie przeprowadzonym negocjacjom możesz uniknąć licznych kłopotów i dojść do porozumienia korzystnego dla obu stron.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>